+48 602 357 099

kontakt@dommiedzylakami.pl

O nas

Naszym marzeniem było stworzenie domu, w jakim chcielibyśmy mieszkać, w miejscu, w którym chcielibyśmy wypoczywać. Stąd nowoczesna forma, w której dobrze się czujemy, w kameralnej osadzie na Pojezierzu Brodnickim, około 2,5 godziny od Warszawy.

Dom między Łąkami to dom do wypoczynku! Idealny do zdalnej pracy, na weekendowy wypad lub wakacyjną przygodę wśród natury.

Gdzie jesteśmy

Dom Między Łąkami zlokalizowany jest w miejscowości Szramowo, 500 m od Drwęcy. Położony jest na dużej działce z widokiem na Sosnowy las. W niedalekim sąsiedztwie jeziora Szramowskiego, zalewu w Nielbarku i niezliczonych łąk i lasów zamieszkałych przez stada jeleni.

Nieopodal znajdują się stanowiska lęgowe żurawi które dają o sobie znać wczesną wiosną.

 

Domek

Posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Ogrzewany jest elektrycznie, dzięki czemu możesz zaplanować wypoczynek przez cały rok. W salonie stoi rozkładana dwuosobowa sofa.

Na zadaszonym tarasie możesz przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, z gwarancją intymności, spokoju i swobody.

Znajdziesz tam stanowisko z grillem, komplet mebli ogrodowych i wygodne zewnętrzne jacuzzi.

Na piętrze znajdziesz 2 sypialnie, z których okien roztacza się piękny widok na sosnowy las, przywołując atmosferę bliskości z naturą. Pierwszy pokój wyposażony jest w trzy jednoosobowe łóżka oraz kameralne miejsce do pracy. W drugiej sypialni znajduje się podwójne łóżko o szerokości 160cm .

 

Dla kogo

Domek wygodnie mieści 7 osób. Polecamy pobyt w nich dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół, miłośników spacerów, uciekinierów od miasta, zgiełku i stresu, fanów sportów wodnych, fanów jezior ze strefą ciszy, grzybiarzy, wędkarzy, kolarzy i rowerzystów, żeglarzy, którzy zeszli na ląd, entuzjastów minimalistycznej architektury, amatorów zabaw w jacuzzi, pasjonatów przyrody i odkrywców nowych miejsc.

Prywatna galeria

Na ścianach znajdziesz zdjęcia autorstwa Daniela Raczyńskiego, fotografa z grupy fotografowie.com. Są częścią wieloletniego projektu autorskiego, którego ideą jest stworzenie kolekcji portretów wszystkich operatorów, reżyserów oraz aktorów odwiedzających festiwal filmowy Energa Camerimage.

Daniel Raczyński, w ciągu 10 ostatnich lat sportretował około 350 osób, ludzi światowego kina. Wśród osób które sfotografował są takie gwiazdy jak Quentin Tarrantino, David Lynch, Andrzej Wajda czy Agnieszka Holland.

Obrazy zmieniamy regularnie i traktujemy nasze ściany jak ciągle zmieniającą się wystawę. Większość portretów możesz obejrzeć na stronie www.fotografowie.com