O nas

Naszym marzeniem było stworzenie domu, w jakim chcielibyśmy mieszkać, w miejscu, w którym chcielibyśmy wypoczywać. Stąd nowoczesna forma, w której dobrze się czujemy, w kameralnej osadzie na Pojezierzu Brodnickim, około 2,5 godziny od Warszawy.

Dom Między ŁĄKAMI to dom do wypoczynku! Idealny do pracy zdalnej, na weekendowy wypad lub wakacyjną przygodę wśród natury.

 

W naszym domku nie możemy gościć zwierząt ze względu na dolegliwości zdrowotne. Prosimy, uszanuj to.

Gdzie jesteśmy?

Dom Między ŁĄKAMI zlokalizowany jest we wsi Szramowo. Położony jest z dala od innych domów i zabudowań, w kameralnym otoczeniu przyrody: lasów, łąk, pól oraz dorzecza Drwęcy, i jezior polodowcowych.

Daje wytchnienie dzięki ciszy, śpiewowi ptaków i szumowi koron starych drzew.

Domek

Posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Ogrzewany jest elektrycznie, dzięki czemu możesz zaplanować wypoczynek na cały rok. W salonie stoi rozkładana dwuosobowa sofa.
Na tarasie możesz przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, z gwarancją intymności, spokoju i swobody.

Na zadaszonym tarasie znajdziesz grilla, komplet mebli ogrodowych oraz jacuzzi.

Na piętrze znajdziesz 2 sypialnie. Z obu roztacza się piękny widok na sosnowy las, przywołując atmosferę bliskości z naturą. Pierwszy pokój wyposażony jest w trzy łóżka szer.90cm. W drugiej sypialni znajduje się łoże małżeńskie o szerokości 160cm.

Dla kogo?

Domek wygodnie mieści 7 osób. Polecamy pobyt w nich dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół, miłośników spacerów, uciekinierów od miasta, zgiełku i stresu, fanów sportów wodnych, fanów jezior ze strefą ciszy, grzybiarzy, wędkarzy, kolarzy i rowerzystów, żeglarzy, którzy zeszli na ląd, entuzjastów minimalistycznej architektury, amatorów zabaw w jacuzzi, pasjonatów przyrody i odkrywców nowych miejsc.

Prywatna galeria

Na ścianach znajdziesz zdjęcia autorstwa Daniela Raczyńskiego, fotografa z grupy fotografowie.com. Są częścią wieloletniego projektu autorskiego, którego ideą jest stworzenie kolekcji portretów wszystkich operatorów, reżyserów oraz aktorów odwiedzających festiwal filmowy Camerimage.

Daniel Raczyński, w ciągu 13 ostatnich lat sportretował około 450 osób, ludzi światowego kina. Wśród osób które sfotografował są takie gwiazdy jak Wilem Dafoe, Quentin Tarrantino, David Lynch, Andrzej Wajda czy Agnieszka Holland.

Obrazy zmieniamy regularnie i traktujemy nasze ściany jak ciągle zmieniającą się wystawę. Większość portretów możesz obejrzeć na stronie www.fotografowie.com